Šiuolaikinio dizaino pagrindinė tendencija yra perėjimas nuo dirbtinumo link natūralumo. Naudojant praktiškas ir ekologiškas medžiagas, tokias kaip kvarciniai paviršiai, tai yra puikus būdas atskleisti subtilų skonį ir pripildyti aplinką švytėjimu.

Kvarcinio akmens grožis

Avant Quartz yra kvarcinis akmuo, pagamintas naudojant modernias technologijas. Kvarco paviršiai susideda iš natūralaus kvarco grūdelių (95%), poliesterio dervų (4%) ir trupučio pigmentų (1%) - tai puikus derinys gamtos ir žmogaus meistriškumo.

Avant Quartz sujungia dvi pagrindines kolekcijas - marmurą ir granitą, kurios nedelsiant patraukia dėmesį savo išskirtiniais dekorais. Dizainerių komanda sukūrė unikalius, natūraliai atrodančius dekorus, paremtus natūralaus akmens modeliais. Kiekviena Avant Quartz kolekcijos detalė yra genialiai ir unikaliai sukurtas dizainas, pasižymintis įvairiais dizainais, atspalviais ir įvairiais dekorais.

Skaityti daugiau

Prancūziškas grožis estetikos gerbėjams

Avant Quartz kolekcija buvo įkvėpta įspūdingų Prancūzijos kampelių, o dirbdami su kvarco paviršių spalvomis, mūsų dizaineriai perkelia unikalų vietos architektūros užmojį ir prancūzų meistrų talentą suteikiant net paprasčiausiems objektams kilnumo. Dėl šios priežasties Avant Quartz puikiai dera tiek klasikiniam, tiek moderniam interjero stilui.

Akmuo visada tampa akcentu, atskleidžiančiu namų savininko skonį ir stilistiką.

Avant Quartz nenusileidžia natūraliam akmeniui ir pasižymi daugeliu privalumų, o vienas iš pagrindinių yra teikti jums geriausią vertę už prieinamą kainą. Medžiagos kokybė atitinka aukštus pasaulinius standartus.

Skaityti daugiau

Privalumai

Avant Quartz jungia stilingą dizainą ir naudojimo paprastumą. Paviršiai turi daug privalumų - jie yra atsparūs įbrėžimams ir dėmėms, taip pat paviršiai neįgeria skysčių, tokių kaip raudonas vynas ar citrinos sultys.

Kvarcinio akmens stalviršius pakanka reguliariai nuplauti šiltu vandeniu. Medžiaga yra visiškai neporėta, į ją neįsiskverbia pelėsis ir bakterijos, taip pat nereikia jos impregnuoti.

Skaityti daugiau

Begalinės dizaino galimybės

Kad būtų užtikrinta, kad kvarco plokštės matmenys būtų tinkami įvairių produktų gamybai, Avant Quartz yra gaminamas didelio formato Jumbo dydžiu, kurio matmenys yra 3200 mm x 1600 mm. Plokštės storis yra 20 mm storio.

Kvarcinis akmuo plačiai naudojamas virtuvės bei vonios stalviršiams, baro staliukams, grindims, palangėms ir daug kitam. 

Medžiaga yra ekologiška ir higieniška, dėl to puikiai tinkama naudojimui virtuvėse ir vietose su aukštais higienos ir sanitariniais reikalavimais, tokiose kaip medicinos įstaigos, darželiai ir mokyklos.

Skaityti daugiau

Avant Quartz paviršiai sertifikuoti stalviršių gamybai bei interjero gaminiams.

VISI SERTIFIKATAI

Avant Quartz katalogas

VISI DEKORAI

Kodėl verta rinktis AVANT QUARTZ:

Ilgalaikis

Atsparus įbrėžimams

Lengva priežiūra

Aukšta kokybė už prieinamą kainą

Sertifikuotas viešam ir privačiam naudojimui

Gausus spalvų pasirinkimas

Online designer

Patikrinkite, kaip akmuo ir keramika atrodys interjere

Online designer

Patikrinkite, kaip akmuo ir keramika atrodys interjere

Sukurti

Dizaino darbų pavyzdžiai

Žiūrėti visus projektus
Žiūrėti visus projektus

Pirkti kvarcini akmenį

Daugiau nei 200 dekorų visada mūsų sandėlyje dideliuose kiekiuose. Visus likusius pristatysime laiku, pagal jūsų užklausą.

Kontaktai

Sužinoti daugiau apie kvarcinį akmenį

Visos naudingos informacijos

Tapti partneriu

Pateikite savo kontaktinius duomenis arba susisiekite su mumis telefonu:

+370 633 38009

Pateikti projektą

Pasidalinkite savo projektais ir mes patalpinsime savo internetinėme puslapyje.

Pateikite savo pasiūlymą

Pasidalinkite su mumis savo pasiūlymais.

Ačiū!

Jūsų prašymas buvo pateiktas, greitu metu su jumis susisieksime.

Uždaryti

Ačiū!

Jūsų prašymas buvo pateiktas, greitu metu su jumis susisieksime.

Uždaryti

Ačiū!

Jūsų projektas buvo išsiųstas, greitu metu su jumis susisieksime.

Uždaryti

Dėmesio!

Neteisingai įvesti duomenis!

Uždaryti