Akmens dekoras: praktiniai aspektai

Pasiūlymai

Dėl plokščių rašto, o kartais ir dėl akmens struktūros būtina atkreipti dėmesį į gaminių, kuriuos gaminant reikia sujungti dvi ar daugiau plokščių dalių, gamybą.

Lapai ir plokštės su marmuro raštais ir didelėmis gyslomis

Gaminyje, kuriam reikia sujungti dvi ar daugiau plokščių dalių, marmuro ir gyslų raštas nutrūksta išilgai plokščių susijungimo vietose. Todėl patartina atidžiai pasirinkti dekorą, kad gaminys kaip visuma atrodytų harmoningai. Deja, dėl tokio pasirinkimo gali tekti papildomai sunaudoti medžiagų.

Poliruotas dekoras

Lapai ir plokštės su poliruotų paviršių turi savybę skirtingai atspindėti šviesą, priklausomai nuo šviesos spindulio padėties. Todėl net ir puikiai atlikus jungimą, gaminys, pagamintas iš akrilinio akmens, atrodys, kad yra sujungtas iš dviejų (ar daugiau) dalių, jei šios dalys bus pjaustomos neatsižvelgiant į blizgesio kryptį. Panaši problema gali kilti ir su kraštais: stalviršis gražiai blizgės, o kraštas atrodys matinis.

Rekomenduojame dizaineriams ir gamintojams atkreipti dėmesį į šią savybę. Mūsų įmonė parengė specialų vadovą, kaip teisingai apdirbti blizgius akmenis, kurį įmonės vadybininkai gali pateikti paprašius.

Drugelio efektas (Bookmatch A, B)

Kai kurie dekorai iš keraminių plokščių su marmurinėmis gyslomis yra dviejų variantų - A ir B. Dekoras B yra veidrodinis dekoro A atspindys.

Taigi, jei plokštes A ir B padėsite vieną šalia kitos, gausite "drugelį" arba "atverstą knygą" - raštą, kuris ypač įspūdingai atrodo ant sienų.


Wzór granituGranitiniai dekorai

Labiausiai klientų pamėgtas granitinio rašto plokštės (dekoras su įvairaus dydžio veidrodėliais, nuo mažiausių smėlio iki didesnių ir net su 3D efektu). Plokštės ir lapai su tokiu raštu paprastai priklauso pigesnei kategorijai ir turi didelę paklausą.

Gaminiams iš akrilinio akmens, rekomenduojama rinktis šviesų dekorą su granito raštu. Ant šių paviršių beveik nebus matyti smulkių įbrėžimų. Nors kvarcas pasižymi labai dideliu atsparumu įbrėžimams, rekomendacijos yra panašios.


Akrilinis akmuo

Kai kurie kriauklių ir praustuvų modeliai suapvalintų formų, neturėtų būti gaminami iš  intensivių dekorų su dideliais "čiipais". Be to, gatavame gaminyje gali šiek tiek pakisti akmens spalva. Tamsių, sodrių spalvų atspalvis gali keistis lengviau.

Prieš įtraukdami į savo projektą tam tikrą kriauklės modelį, pasikonsultuokite akmens gamintoju.


Kitos publikacijos

Visos publikacijos
Visos publikacijos

Tapti partneriu

Pateikite savo kontaktinius duomenis arba susisiekite su mumis telefonu:

+370 633 38009

Pateikti projektą

Pasidalinkite savo projektais ir mes patalpinsime savo internetinėme puslapyje.

Pateikite savo pasiūlymą

Pasidalinkite su mumis savo pasiūlymais.

Ačiū!

Jūsų prašymas buvo pateiktas, greitu metu su jumis susisieksime.

Uždaryti

Ačiū!

Jūsų prašymas buvo pateiktas, greitu metu su jumis susisieksime.

Uždaryti

Ačiū!

Jūsų projektas buvo išsiųstas, greitu metu su jumis susisieksime.

Uždaryti

Dėmesio!

Neteisingai įvesti duomenis!

Uždaryti