Altered states. Caesarstone parodoje. Milanas, Italija

Baldų paroda

Milanas

Snarkitecture ir Сaesarstone

Tradiciškai kasmetinėje Milano baldų parodoje "Caesarstone" pristatė naują instaliaciją bendradarbiaudama su kūrybine dizaino studija "Snarkitecture" (JAV). "Snarkitecture" tiki, kad vanduo yra svarbiausias virtuvės "ingredientas". Įkvėpti besikeičiančių vandens būsenų gamtoje (ledynas, upė, geizeris) ir virtuvėje (ledas, vanduo, garai), dizaineriai sukūrė instaliaciją "Altered states".


"Snarkitecture" darbuose daugiausia dėmesio skiriama kūrybiškam kasdienių medžiagų permąstymui, todėl siekiama naujų ir neįprastų efektų. Studiją įkūrė jauni amerikiečių dizaineriai Danielis Arshamas ir Alexas Mustonenas. Ieškodami nežinomybės, "Snarkitecture" kuria didelės apimties projektus, keičiant įprastus objektus supančias formos ir struktūros idėjas.

Pirmoji „Altered States“ instaliacijos dalis – salų archipelagas, simbolizuojantis tris vandens būsenas – yra atviroje terasoje. Salos pagamintos iš unikalių spalvų iš Caesarstone paletės: Vanilla Noir, Alpine Mist ir White Attica. Antroji instaliacijos dalis yra po kupolu. Centre yra didelė apvali virtuvės sala, pagaminta iš Caesarstone White Attica kvarco konglomerato. Ši sala tarnauja kaip savotiška arena, demonstruojanti įvairias salos funkcijas. „Pagrindinę areną“ supa amfiteatras su 250 cilindrinių cokolių, imituojančių natūralų kraštovaizdį. Pjedestalų šoninės sienelės pagamintos iš metalinio tinklelio, o viršutinis paviršius – iš kvarco akmens iš naujos Caesarstone Metropoliten kolekcijos: Cloudburst Concrete, Airy Concrete ir Rugged Concrete.


Žiūrėti visus projektus

Tapti partneriu

Pateikite savo kontaktinius duomenis arba susisiekite su mumis telefonu:

+370 633 38009

Pateikti projektą

Pasidalinkite savo projektais ir mes patalpinsime savo internetinėme puslapyje.

Pateikite savo pasiūlymą

Pasidalinkite su mumis savo pasiūlymais.

Ačiū!

Jūsų prašymas buvo pateiktas, greitu metu su jumis susisieksime.

Uždaryti

Ačiū!

Jūsų prašymas buvo pateiktas, greitu metu su jumis susisieksime.

Uždaryti

Ačiū!

Jūsų projektas buvo išsiųstas, greitu metu su jumis susisieksime.

Uždaryti

Dėmesio!

Neteisingai įvesti duomenis!

Uždaryti